Menü
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Hizmetlerimiz

Galeri
Aksan Dokuma
Daire Tadilatı
Koç Tekstil
Asma Tavan
Güngören Mağaza
Salon Çalışmaları 2
Jack Pull
Banyo Tadilat
Salon Çalışmaları 1
Ağaoğlu Gıda
Mutfak

 Döviz Kurları

  Alış Satış
Dolar: 8.2809 8.3141
Euro: 7.5690 7.6765

Aktif ziyaretçi : 1
Bugün toplam : 11
Dünkü Toplam : 66
Toplam ziyaret : 90676
3.210.184.142

Web sitemize hoşgeldiniz
Müşteri Memnuniyeti:  Ati Dekor yapılan iş referansımızdır prensibiyle, Müşteriyle bir kere değil devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Hiç kimse aldatılmaktan hoşnut olmaz. Kaldı ki müşteri de aldatılma konusunda oldukça hassastır. Kendisini aldatan biriyle müşteri başka bir deneyim yaşamak istemez; etrafındakilerin de bundan haberdar olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden yaptığımız işlerde işi bitirmek adına değil işi kaliteli ve sağlam bir şekilde bitirmek için çalışırız.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, işçilik ve montajı, yüzey işlem uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Anahtar teslimi projelerdeki geniş tecrübemiz, dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.
Teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan öğrenmeye açık  bir kadroya sahip ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. 
 

 

 

 

 

 

Misyonumuz:   Ati Dekorasyon Daire, İşyeri, Ofis, Fabrika Dekorasyon ve Tadilat işlerinde müşterileri, çalışanları, iş ortakları, hissedarları ve toplum için farklılık ve değer yaratan, yenilikçi, güvenilir ve kurumsal bir hizmet şirketidir.

Vizyonumuz: Ati Dekorasyon olarak Dekorasyon ve Tadilat işlerinde Bandırma bölgesinde lider firma olmak.

Kalite Politikası: Tadilat işlerinde güvenli, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır.  Tüm faaliyetlerinde

kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.